PB Weekend | Puls Biznesu
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

Hotel w stylu legendy polskiej motoryzacji

KUP LICENCJĘ
AD
Pin It email print

Hotel sieci ibis Styles w Bielsku-Białej postanowił nawiązać do motoryzacyjnej przeszłości tego miasta i odnowionymi właśnie wnętrzami zaprasza do... legendy polskiej motoryzacji.

Recepcyjny kontuar błyszczy jak samochodowy zderzak, lampy w lobby przypominają reflektory, a oznakowanie na drzwiach pokoi nawiązuje do liczników samochodowych — taki pomysł na odnowione wnętrza miały władze dawnego hotelu Orbis, dziś należącego do sieci Accor — ibis Styles.

— Nie ma dwóch takich samych hoteli ibis Styles na świecie, wszystkie posiadają wyjątkowy charakter i osobowość, dlatego my również chcieliśmy stworzyć miejsce charakterystyczne, które goście zapamiętają dłużej, niezależnie od tego, czy interesują się motoryzacją — mówi Monika Michałek, dyrektor hotelu w Bielsku-Białej.

Wybór myśli przewodniej w tym miejscu narzucał się sam. To tutaj funkcjonowała przez lata Fabryka Samochodów Małolitrażowych Polmo, której flagowym produktem od 1973 r. był słynny fiat 126 p zwany pieszczotliwie „maluchem”. Ponadto także sam hotel początkowo był budowany pod kątem pracowników tej fabryki i miał nazywać się „Maluch”.

Od 1 lipca na gości czekają 133 pokoje urządzone „bez zadęcia”, w stylu tzw. happy mood, w pełni dostępne Wi-Fi oraz opcja all inclusive obejmująca oprócz śniadań także napoje przez cały dzień. Koszt modernizacji obiektu wyniósł 1,5 mln zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

Komentarze

Czytaj także

Włochy: przełom w walce z masowym zjawiskiem uchylania się od pracy We Włoszech doszło do przełomu w walce z masowym zjawiskiem uchylania się od pracy. Tak media interpretują pierwszą, podjętą na mocy nowych przepisów decyzję o dyscyplinarnym zwolnieniu pracownika, który notorycznie niemal każdy dzień pracy spędzał poza nią.

Majątek Zuckerberga wzrósł o 5 mld USD Początek roku była bardzo udany dla założyciela Facebooka. W pierwszych dwóch tygodniach 2017 r. majątek Marka Zuckerberga wzrósł o około 5 mld USD, najmocniej spośród innych bogaczy, których monitoruje Forbes.

Oslo tymczasowo zakazuje jazdy dieslami Od wtorku auta z silnikami diesla mają zakaz jazdy po ulicach Oslo. Władze stolicy Norwegii tłumaczą to wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza.

Wlaściciel Ray-Banów połączy się z Essilorem Luxottica, największy na świecie producent okularów zgodził się na połączenie z jednym z rywali w swoim segmencie rynku, firmą Esillor, donosi serwis BBC. Wartość połączonych spółek szacowana jest na 46 mld EUR.

Bateria była przyczyną problemu Galaxy Note 7 To baterie są głównym winowajcą problemów z samozapłonem modelu smartfona Samsung Galaxy Note 7, twierdzą źródła agencji Reuters związane z dochodzeniem jakie prowadzi południowokoreański koncern w związku z przypadkami samozniszczenia urządzenia.

Owsiak: to, że gramy po raz 25., to rekord To, że gramy po raz 25., to rekord - ocenił szef WOŚP Jerzy Owsiak podczas wieczornej konferencji prasowej, podsumowującej 25. Finał, podczas którego zebrano ponad 62,4 mln zł. Ostateczna kwota będzie znana na początku marca. W tym roku zbierano pieniądze na sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów.

Metro bajeruje rynek nieruchomości Następna stacja: drożej, ale może 5 proc. Zanim wsiądziesz, pamiętaj, że deweloperzy też pomyśleli, żeby ująć przyszłe przystanki w cenach

Austriackie miasto szuka pustelnika Austriackie Saalfelden poszukuje kogoś, kto będzie mieszkał w znajdującej się niedaleko tej miejscowości pustelni. Nie oferuje żadnego wynagrodzenia.

Polacy kupowali dwa mustangi dziennie Kultowy amerykański samochód sportowy jest coraz popularniejszy w naszym kraju. Polacy kupują mustangi na firmę.

Szef Amazon kupił największy dom w Waszyngtonie Jeff Bezos, założyciel i szef Amazon.com kupił największy dom w Waszyngtonie, donoszą media powołując się na nieoficjalne źródła.

Nissan przetestuje autonomiczne auta w Londynie Japoński producent samochodów poinformował, że przeprowadzi swoje pierwsze europejskie testy autonomicznych aut na ulicach Londynu.

Aktualny numer

PB Weekend